عوارض قرص های لاغری

عوارض قرص های لاغری
4.3
(17)

همه چیز درباره عوارض قرص های لاغری

آیا در رابطه با عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید کاهش وزن با استفاده از قرص لاغری چه مضراتی دارد و چه خسارات جبران ناپذیری به بدنتان وارد می شود؟ با ما همراه باشید تا به شما تک تک عوارض استفاده از قرص لاغری را بگوییم و در انتها به شما بگویم که چگونه با روش های طبیعی و بدون قرص لاغری و عوارضش به وزن ایده آلتان برسید.

در دوره ایی از زمان هستیم که هر شخصی به زیبایی اندام و تناسب اندام خود بسیار اهمیت می دهد. و یکی از مهمترین فاکتور ها برای هر شخصی تناسب اندام می باشد. به همین علت افراد بسیار به لاغری خود اهمیت می دهند. و بسیار تلاش می کنند تا بدونه عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری  اندام خود را در بهترین سایز نگه دارند.

قرص لاغری

امروزه چاقی یکی از بزرگترین مشکلات افراد شده است. که در مقابل چاقی بیماری هایی چون دیابت،تنگی نفس،فشار خون، کبد چرب و غیره قرار دارد. به همین علت افراد چاق می کوشند تا وزن خود را کم کنند و دیگر افراد می کوشند تا به فردی چاق تبدیل نشوند و همیشه اندامی مناسب و وزنی ایده آل داشته باشند. همانطور که میدانید کاهش وزن یکی از سختترین کار ها برای افراد چاق می باشد.

قرص کاهش وزن

قرص چربی سوز
Diet pills.

راه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد که اصولا افراد چاق راحتترین و خطرناک ترین راه یعنی استفاده ااز قرص لاغری را انتخاب می کنند. اما متاسفانه هیچ شخصی نمیداند که عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری جبران ناپذیر است . ما قصد داریم تا در ادامه به شما راه های کاهش وزن و عوارض قرص لاغری و عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را به شما بگوییم. پس با ما همراه باشید.

لیست انواع قرص لاغری موجود در بازار

قرص های لاغری بیشماری در بازار موجود می باشد که به راحتی و حتی بدون تجویز دکتر می توانید این قرص های لاغری را تهیه فرمایید. اما آیا عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را میدانید؟ در اینجا لیستی از قرص عای لاغری موجود در بازار ها تهیه کرده ایم که هر کدام یک از این قرص ها عوارضی نیز دارند.

 1. قرص لاغری ادیوس
 2. قرص لاغری هزال
 3. قرص لاغری ونوستات
 4. قرص دارچین
 5. قرص اسلیم کوئیک (SLIMQUICK)
 6. قرص ونوستات و زنولیپ
 7. قرص سیبوترامین
 8. قرص ادیوس
 9. قرص ارلیستات
 10. قرص ال کارنیتین
 11. و غیره

آیا می دانید عوارض قرص لاغری چیست؟

قرص های لاغری یکی از آسان ترین راه های کاهش وزن می باشد که عوارض بسیار زیادی هم همراه خود دارد. یک سری از عوارض ممکن است هرگز خوب نشود و یا ممکن است شما فکر کنید که این عوارض یک حساسیت ساده می باشد و بعد از مدتی خوب میشود. اما این گونه نمیباشد و عوارضی دارد که ممکن است به قلب شما آسیب برساند . در ادامه به شما تک تک عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را به شما می گوییم.

سرگیجهحالت تهوعخشکی دهانیبوستروغنی شدن مدفوع
تغییر رنگ مدفونفخ شکشل شدن مدفوعدرد معدهدرد مقعد
بی خوابیخستگیتحریک پذیریاسهالاعتیاد آور
سردردحالت سرخوشیبی‌قراریبالا رفتن  ضربان قلبافزایش فشار خون
تبافسردگیجنوناستفراغآبریزش بینی
خارشالتهاباستفراغ 

در جدول بالا شایع ترین عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را ذکر کرده ایم. باید بدانید که این عوارض بسیار خطرناک هستند و اگر در هنگام مصرف قرص لاغری هستید و با یکی از این عوارض مواجه شده اید به سرعت دارو را کنار بگذارید و حتما به پزشک مراجعه نمایید.

درباره خطرات استفاده از قرص های لاغری بیشتر بدانید

قرص های لاغری مواد مضری مانند کافئین دارند. که عوارضی چون بی خوابی، ضعف، افزایش فشار خون و مشکلات گوارشی را به همراه خود دارد.افرادی که  اضافه وزن دارند بیشتر به دنبال راه های ساده برای ک کردن وزن هستند. اما باید بدانید که تنها با استفاده از قرص لاغری و یا تنها ورزش کردن به وزن مطلوبتان نمیرسید. که بسیاری از افراد چاق فکر میکنند که اگر قرص لاغری میل گنند به سرعت لاغر می شوید. اما باید بدانید که نه تها با مصرف قرص لاغری به تناسب اندام نمی رسید بلکه دچار عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری می شوید.

حتما قبل از استفاده از قرص لاغری با پزشک مشورت نمایید.

قرص‌های لاغری در کاهش وزن چقدر موثرند؟

در ابتدا باید بگوییم که ورزش اصلی ترین و پایه یی ترین راه کار برای کاهش وزن می باشد. این به این معنا میباشد که قرص های لاغری به تنهایی هیچ تاثیری بر کاهش وزن شما ندارد و بلکه بسیار هم عوارض دارند.  درباره عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری بیشتر بدانید!!!

 چرا از قرص لاغری استفاده کنیم؟

افرادی هستند که اظافه وزن شدیدی دارند و این افزایش وزن شدید باعث شده است تا کم کردن وزن و لاغری برایشان بسیار سخت شده باشد به همین علت با تجویز دکتر از قرص های لاغری استفاده می کنند . اما کارشناسان تاکید دارند که استفاده از قرص های لاغری حتما باید با تجویز و نظارت دکتر باشد زیرا عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری بسیار فراوان می باشد.

چه کسانی می توانند از قرص لاغری استفاده نمایند؟

جواب سوال شما اینجاست!!! همانطور که گفتیم عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری بسیار می باشد به همین علت افراد بدن تجویز دکتر نمیتوانند سرخود قرص لاغری استفاده کنند. و شدیدا تاکید میکنیم که هرگز از قرص های لاغری اینترنتی استفاده نفرمایید. زیرا خسارات جبران ناپذیری دارد.
هنگامی که برای لاغری و استفاده از قرص لاغری به نزد پزشک تغذیه میروید با توجه به میزان اظافه وزن و سلامت بدندنات و یا در صورت داشتن بیماری به شما قرص لاغری تجویز می کنند.  ممکن است شما جز افرادی باشید که غذای کمی میل می کنید اما بشدت چاق هستید، در این حالت شما نباید سرخود و بدون تجویز پزشک از قرص لاغری استفاده نمایید زیرا عوارضی در پی خود دارد که ممکن است سبب اعتیاد و حملات قلبی شود.

آیا واقعا قرص لاغری وجود دارد؟

بله این سوال همیشه وجود دارد که قرص لاغری تضمینی وجود دارد یا خیر و آیا این قرص ها بدون عوارض هستند؟ جواب سوال شما این است که هیچ گدام یک از قرص های لاغری تاثیر مثبتی ندارند و عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری به همراه خود دارند. و مصرف قرص لاغری به علت عوارض فراوانی که دارد  امروزه تولیدشان بسیار کم شده است و کمتر دکتری قرص لاغری تجویز میکند.

به نظر شما قرص‌های چربی سوز در لاغری شما چقدر موثرند؟

تضمینی ترین و موثر ترین راه برای لاغری و کم کردن وزن ورزش می باشد. این راه تنها روشی می باشد که عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را به همراه ندارد . اما قرص لاغری علاوه بر عوارضی که دارد ممکن است رو خیلی از افراد جواب مثبت نمی دهد و فرد لاغر نمیشود. یا ممکن است قرص لاغری به روی افرادی هم تاثیر بگذارد و شخص لاغر شود اما پس از مدتی علاوه بر آنکه عوارض قرص لاغری نمایان میشود و شخص بعد از مدت کوتاهی به وزن اولیه خود بر می گردد.

استفاده از قرص های لاغری بسیار ریسک پذیر و زیان آور می باشد.

حراج
حراج
حراج

آیا می دانید ترکیبات موجود در قرص های لاغری چیست؟

تا به اینجا در رابطه با عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری نکاتی را گفتیم. حالا بهتر است بدانیم که ترکیبات قرص های لاغری از چه چیزی می باشد که سبب عوارض بسیار زیادی می شود؟! قرص های لاغری  دارای کافئین و افدرین هستند و از مصرف ترکیبی این دو ماده باعث میشود تا مصرف کالری افزایش یابد. افزایش بیش از حد مقدار مصرف کالری باعث میشود تا ریه ها انبساط یابد و در نتیجه فشار خون و ضربان قلب افزایش می یابد. و در ادامه عوارض دیگری را به همراه دارد.

نکات مهم و کاربردی قرص لاغری

قرص لاغری

متاسفانه و یا خوشبختانه هیچ قرص لاغری به تنهایی و یا به صورت مکمل به کاهش وزن کمک نمیکند و هیچ تاثیری نمیگذارد. کاهش کربوهیدرات و مصرف پروتئین بهترین و تضمینی ترین راه برای کاهش وزن می باشد. در رابطه با کاهش وزن با قرص های لاغری تحقیقات زیادی شده است و محققان معتقد هستند که هیچ کدام یک از دارو های لاغری اثر مثبتی ندارد و بشدت دارای عوارض می باشد.

اسرار مهم برای لاغری بدون عوارض

سه راه بسیار مهم و بسیار تاثیر گذار و بدون ضرر وجود دارد که باعث می شود شما به راحتی لاغر شوید و این لاغری تضمینی و بدون بازگشت می باشد.

۱) همیشه هیدراته باشید.

این به این معنا می باشد که همیشه به مقدار کافی آب بنوشید و همیشه بدنتان دارای آب باشد. اگر شما به اندازه کافی آب میل نمایید بدن شما کمتر احساس گرسنگی می کند و این بعنی که شما کمتر غذا میل می نید و دچار اظافه وزن نمی شوید. و این مورد راه هم در نظر داشته باشید که اشتباها به جای آب از آب میوه هایی که دارای شکر هستند استفاده نفرمایید. تنها آب  می باشد که هیچ گونه کالری ندارد و بسیار هم به بدن شما سود می رساند. شما به راحتی می توانید با میل کردن آب ۲۰ دقیقه قبل از غذا مقداری از حجم معده خود ا پر نمایید و مقدار کمتری غذا می خورید.

٢) زود بخوابید.

بله شاید تعجب نمایید اما زود خوابیدن بسیار به کاهش وزن و تناسب اندامتان کمک می کند. جالب است بدانید که استرس سبب افزایش وزن می شود و شما برای کم کردن افزایش وزن سعی نمایید بین ساعت ۸ الی ۹ شب بخوابید. اگر زمان خوابتان به موقع باشد در طول شب بدنتان ماده ای به نام ملاتونین تولید می کند که باعث می شود تا در روز سرحال باشید و هیچ گونه نگرانی و استرسی نداشته باشید و در اثر استرس دچار افزایش وزن نمی شوید.

٣)  هله هوله کمتر مصرف نمایید.

هله هوله ها شامل چیپس و پفک، کیک، شیرینی، فست فود و غیره می باشد که بسیار قند دارند و کالری فراوانی دارند و به سرعت دچار افزایش وزن می شوید. و سوزاندن این کالری بسیار کار دشواری می باشد. پس از همین حالا مصرف هله و هوله را حذف نمایید.

۴)  از دمنوش لاغری استفاده نمایید.

دمنوش های لاغری علاوه بر اینکه هیچ عوارضی برای بدن شما ندارند، می توانند برای کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز بدن شما مفید باشند و بدون ریسک شما را به وزن نرمال خودتان برسانند.

لاغری بدون عوارض

دمنوش لاغری دکترسلامت

برای لاغری بدون عوارض می توانید غذاهای زیر را جز برنامه غذاییتان بگذارید:

 • مصرف گوشت بیشتر مانند مرغ ،تن ماهی و..
 • مصرف فیبر زیاد مانند سبزیجات سبز و قرمز..
 • مصرف امگا٣ مانند مغز ها، سالمون و آواکادو
 • استفادهاز نان جو بیش
 • ورزش هایی چون رقص، و پیاده روی و پیاده روی تند
 • استفاده از دمنوش لاغری

حراج
حراج
حراج

نکته مهم در کم کردن وزن، و دوری از روش هایی که به دنبال خود عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری را دارد تنها کم خوری و ورزش و دوری از مواد غذایی با کالری زیاد می باشد. به سلامت بدن خود اهمیت بدهید و برای لاغری به سمت قرص های لاغری نروید و فقط از روش های طبیعی به فر لاغری و تناسب اندام باشید.

نکته پایانی در رابطه با عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری

امروزه کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام برای همه افراد بخصوص جوانان یک هدف واقعی می باشد. و اغلب هم به دنبال راحتترین راه و سریع ترین روش هستند که مصرف قرص لاغری یکی از راحت ترین راه ها برای لاغری می باشد . و هر کسی به سراغ این قرص های لاغری می رود اما هیچ کدام نمی دانند که در پس مصرف این دارو ها چه عوارضی قرار دارد.

ما در این مقاله تلاش کردیم تا به شما عوارض لاغر شدن با قرص های لاغری  را بگویم و شما را با عوارض این دارو ها آگاه نماییم. امیدواریم از این مطلب استفاده کافی را برده باشید. و دیگر از قرص های لاغری با توجه به عوارضی که دارند استفاده نفرمایید و تنها با روش های طبیعی و بدون ضرر به تناسب اندام خود برسید .

چقدر این مطلب مفید بود ؟

کم <> زیاد

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 17

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *