دمنوش نیوشا

4.6
(51)

فهرست مطالب

دمنوش نیوشا – نمایندگی دکترسلامت

شرکت دمنوش های گیاهی نیوشانیکتولید کننده دمنوش نیوشا و انواع دمنوش های ترکیبی خوش طعم و چای گیاهی است که با استفاده از راهکارهایی نو و خلاق، محصولات بسیار متنوعی در زمینه نوشیدنی های سلامت تولید میکند.
سبد محصولات  انواع چای سبز و سیاه در ترکیب با ادویه و گیاهان دارویی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه را شامل می شود که با برند نیوشا عرضه می شوند. البته این محصولات در فروشگاه ها یافت نمیشود و فقط از طریق شبکه توزیع بازاریابی شبکه ای شرکت نیوشانیک و توسط نمایندگان آموزش دیده به صورت مستقیم به مصرف کنندگان معرفی و ارائه می شوند.
به صورت کلی سبد محصولات نیوشا را میتوان به صورت زیر معرفی کرد:
● چای سیاه نیوشا
● چای سبز نیوشا
● مخلوط چای .سبز نیوشا
● مخلوط چای سیاه نیوشا
● دمنوش های گیاهی نیوشا
● کافی میکس نیوشا
در بین این محصولات دمنوش گیاهی نیوشا که برای لاغری و کاهش وزن بسیار موثر است از پرطرفدارترین محصولات شرکت نیوشا می باشد.

آیا کیفیت محصولات نیوشا مورد تایید است؟

دمنوش نیوشا

شرکت نیوشانیک اولین و تنها شرکت ایرانی در زمینه تولید دمنوش گیاهی است که موفق به اخذ معتبرترین گواهینامه های تولید از کشور آلمان شده است. این استانداردها شامل:

 • سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO 22000 و سیستم مدیریت ریسک های ایمنی مواد غذایی HACCP می باشند.
 • همچنین دمنوش های نیوشانیک دارای نشان سیب سلامت، علامت استاندارد و آرم اکو ( نشان بین المللی ۱۰۰ درصد گیاهی بودن ) و کلیه مجوزهای وزارت بهداشت است.

شرکت نیوشا دارای مزرعه اختصاصی کشت چای در شمال کشور است که با شعار « از خاک تا خانه » بخش عظیمی از چای مصرفی را در داخل کشور تولید می کنند.
تولیدات شرکت نیوشانیک فاقد هرگونه اسانس و رنگ مصنوعی هستند و در بعضی محصولات عصاره خالص گیاه با روش های پیشرفته جداسازی شده اند. کلیه محصولات این شرکت قبل از عرضه به بازار به وسیله تکنولوژی پرتودهی از هرگونه آلودگی احتمالی پاک می شوند.

شرکت نیوشا، هم اکنون بیش از ۵۰ محصول متنوع شامل دمنوش، مخلوط‌های چای سبز، مخلوط‌های چای سیاه، چای‌های خالص و پودرهای قهوه و شکلات فوری دارد. این محصولات به سه دسته لاغری سلامتی و پذیرایی تقسیم می شوند. در ضمن پک های نیوشا با مشاوره و متناسب با وضعیت سلامتی هر فرد به مصرف کننده ارائه می شوند. محصولات نیوشا شامل انواع دمنوش های گیاهی ترکیبی است که در چند دسته زیر تقسیم بندی شده اند:

 1. دمنوش مخلوط چای سبز نیوشا شامل ترکیب چای سبز با انواع گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، گزنه، به لیمو، جنسینگ ، آلوورا و… است
 2. دمنوش مخلوط چای سیاه نیوشا شامل ترکیب چای سیاه با انواع گیاهان دارویی مانند تمشک آبی یا بلوبری، کرن بری، ماسالا، زنجبیل، دمنوش راز سلامتی و… است
 3. و دمنوش خالص نیوشا که فاقد چای سبز و چای سیاه است شامل دمنوش ریزمیوه های قرمز، دمنوش چای ترش، دمنوش مثلثی حس خوب زندگی، دمنوش گل گاو زبان به لیمو زیرفون سنبل الطیب، دمنوش مثلثی معجون رویایی و…. است

دمنوش ها در طب سنتی

دمنوش چیست؟ دمنوش ها عصاره اثربخش گیاهان هستند که توسط آب جوش به آب منتقل می شوند و افراد با نوشیدن آن از اثرات مفید گیاه بهره می برند. در طب سنتی ایرانیان از گیاهان برای درمان بیماریهای گوناگون استفاده می شود و یکی از راه های بسیار متداول آن استفاده از دمنوش های گیاهی می باشد.

چرا دمنوش نیوشا؟

دمنوش کاهش اشتها

در بازار ایران دمنوش هایی با برندهای مختلف وجود دارد اما چرا نیوشا انتخاب اکثر افراد است؟
حدود ۹۰ درصد محصولات نیوشا تولید ایران هستند که از بهترین مزارع چای در شمال کشور تهیه می شوند و در کارخانه نیوشا تحت نظر بهترین تکنسین ها با تکنولوژی های پیشرفته تولید می شوند. همچنین دمنوش نیوشا تمام استانداردهای ملی و گواهینامه های بین المللی در زمینه کیفیت را داراست.

در میان محصولات نیوشا دمنوش های لاغری نیوشا بسیار پرکاربرد و مورد پسند کسانی هستند که میخواهند به صورت اصولی و بدون عوارض کاهش وزن داشته باشد. در رابطه با دمنوش های نیوشا سوالات و ادعاهای زیادی وجود دارد که در این مطلب به بررسی و پاسخ به این سوالات می پردازیم.

مکانیسم اثر دمنوش های لاغری در بدن به چه صورتی هست؟

اینکه دمنوش های لاغری برای کاهش وزن و سایز در ۴۰ روز چگونه عمل می کنند؟

در دمنوش های نیوشا چربی سوزهای قوی گیاهی وجود دارد که باعث کاهش اشتها می شوند و به همین دلیل به گرفتن رژیم های سخت نیازی ندارید. از پرخوری های عصبی جلوگیری می کنند و متابولیسم بدن را افزایش می دهند . این دمنوش ها با اثرات گیاهان دارویی موجب عدم تجمع مواد قندی و چربی در بدن شده و چربی های قدیمی را می شکنند و به قند ساده تبدیل می کنند تا با دفع از طریق ادرار باعث چربی سوزی شوند.
و در نتیجه سرعت چربی سوزی در بدن افزایش پیدا می کند. به گونه ای که با مصرف پک گیاهی دمنوش های لاغری نیوشا کاهش ۲ تا ۳ سایز و ۴ تا ۷ کیلوگرم کاهش وزن خواهید داشت. این کاهش وزن در اثر مصرف دمنوش هایی بدون عوارض، ۱۰۰ درصد گیاهی و بدون افزودنی شیمیایی می باشد.

دمنوش نیوشا برای لاغری و تناسب اندام

دمنوش های نیوشا با رعایت برنامه غذایی و داشتن تحرک منجر به کاهش وزن می شوند. اگر به دلایلی مثل پرخوری، مصرف زیاد فست فودها، بی تحرکی، زایمان و… دچار اضافه وزن هستید و به دنبال راهکاری مناسب برای کاهش وزن می گردید این محصول برای شما مناسب است.
به طور کلی زمانی که کالری دریافتی بدن تان بیشتر از کالری باشد که می سوزانید دچار اضافه وزن می شوید. به جز درصد کمی از افراد با بیماری های خاص که نمی توانند از روش های لاغری استفاده کنند برای بقیه افراد امکان لاغری و کاهش وزن با راهکارهای مناسب وجود دارد. شما می توانید با مصرف دمنوش های نیوشا چربی سوزی داشته و به وزن ایده آل خود برسید. البته باید بدانید که دمنوش ها مکمل سبک غذایی سالم و فعالیت بدنی است. فقط با نوشیدن چند لیوان دمنوش نیوشا در طول روز چربی های شکم و پهلوی خود را بسوزانید و تناسب اندام خود را به دست آورید.
اگر بخواهیم کمی موضوع چربی سوزی دمنوش های لاغری نیوشا و تاثیراتی که دمنوش های سلامتی دارند را بهتر توضیح دهیم بهتر است بدانید که تمام غذاها و نوشیدنی ها در بدن به به ۴ خلط اصلی تبدیل می شوند: خلط دم، خلط صفرا، خلط بلغم، خلط سودا. همه ما هر چهار خلط را به صورت طبیعی در بدن داریم اما کاهش یا افزایش خلط ها باعث ایجاد مزاج سودا در بدن شده که منجر به بیماری یا عارضه می شود. کاری که دمنوش های گیاهی نیوشا انجام می دهند این است که افراد با دریافت یک مشاوره درست بر پایه طب سنتی و مصرف دمنوش های متناسب با طبع خود اصلاح مزاج می شوند. دریافت مشاوره و مصرف دمنوش های درست بسیار مهم است چون در صورت مصرف نادرست می تواند نتیجه عکس داشته باشند.

با وجود تمام این توضیحات برخی هنوز مردد هستند که

آیا دمنوش لاغری نیوشا حقیقت دارد ؟

عضو هیئت دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران در مورد اثر دمنوش های گیاهی بر لاغری گفت :

این روزها افراد زیادی هستند که برای کاهش وزن و لاغری به مصرف دمنوش های گیاهی روی می آورند و در نتیجه مصرف این دمنوش ها موفق به کاهش وزن شده اند. اما اینکه تا چه میزان از کاهش وزن به دلیل مصرف دمنوش های گیاهی است برای خیلی از افراد جای سوال دارد.

اما این متخصص تغذیه گفت :

استفاده از داروهای گیاهی هیچ تعارضی با سلامتی ندارد.
لاغری و کاهش وزن باید مبتنی بر اصول و قواعد علمی و اثبات شده باشد.
لاغری بدون عوارض و آسان که اثر مخربی بر پوست و زیبایی نداشته باشد و سلامتی فرد را تهدید نکند باید با اصلاح در سبک زندگی، تغییر عادات غذایی و.. بر اساس یک برنامه مدون انجام گیرد.
گیاهان دارویی و دمنوش های لاغری و کاهش وزن در واقع به عنوان سرعت بخش روند چربی سوزی استفاده می شوند.

اثرات دمنوش لاغری نیوشا

 • از بین بردن چربی های شکم
 • کاهش وزن با افزایش سوخت و ساز
 • کاهش اشتها کاذب
 • افزایش متابولیسم بدن
 • تسریع دهنده کاهش وزن
 • تثبیت کننده وزن
 • کنترل غذای مصرفی
 • بهبود گردش خون در بدن
 • پاکسازی کبد
 • بهبود دستگاه گوارش
 • درمان یبوست و درد معده

عوارض دمنوش لاغری نیوشا چیست؟

عوارض دمنوش نیوشا

داشتن یا نداشتن عوارض دمنوش نیوشا به خود شما بستگی دارد.
اگر دمنوش های فرد دیگری را که با دمنوش نیوشا لاغر شده است خودسرانه مصرف کنید ممکن است دچار عارضه شوید. اگر صرفا از روی شنیده هایتان و بدون مشاوره دمنوش نیوشا را تهیه کرده اید ممکن است دچار عارضه شوید. به این علت که بدن شما با بدن فرد دیگر از نظر طبع، فشارخون و.. تفاوت های بسیاری دارد و حتما باید با دریافت مشاوره اقدام به خرید محصولات نیوشا کنید.
از آنجایی که مصرف بیش از حد چای سبز و چای سیاه برای کبد مضر است برخی گمان می کنند دمنوش نیوشا به کبد آسیب می رساند اما دمنوش نیوشا فقط چای سبز یا سیاه نیست بلکه ترکیبی از گیاهان مختلف است به طوری که شما با تهیه پک لاغری نیوشا در طول روز دو وعده چای سبز به همراه یک گیاه دارویی، دو وعده چای سیاه به همراه یک گیاه دارویی و یک نوبت ریز میوه قرمز که فاقد هرگونه چای است مصرف می کنید. پس نگرانی در این خصوص نداشته باشید.
از دیگر عوارضی که در صورت عدم دریافت مشاوره پیش از خرید دمنوش نیوشا ممکن است برای تان به وجود آید این است که اگر طبع شما سرد و فشار خونتان پایین باشد با خوردن دمنوش ریزمیوه قرمز ممکن است دچار افت فشار شدیدی شوید و یا اگر طبع شما گرم باشد به طوری که با خوردن مواد غذایی مثل خرما جوش می زنید در اثر مصرف دمنوش وانیل نیز ممکن است دچار چنین حالتی شوید.

نحوه مصرف دمنوش نیوشا

دمنوش نیوشا ۴ الی ۵ وعده در روز مصرف می شود که در هر وعده یک دمنوش متفاوت قرار دارد همچنین هر دمنوش خاصیت منحصر به فردی دارد که به روند لاغری را تسریع می کند.
قیمت هر پک از دمنوش های نیوشا بعد از مشاوره مشخص می شود زیرا برای هر فرد بخصوص با وضعیت سلامت و طبع متفاوت دمنوش های متفاوتی وجود دارد در واقع نیوشا یک پک لاغری مشخص برای همه افراد ندارد. در مجموع محصولات نیوشا به سبب گیاهی بودن نه تنها هیچ عوارضی ندارند بلکه باعث بهبود و رفع بیماری های دیگر نیز می شوند.

نمونه ای از طریقه مصرف دمنوش نیوشا

 1. چای نعناع فلفلی نیوشا : قبل از صبحانه
 2. دمنوش مثلثی حس خوب زندگی نیوشا : قبل از ناهار
 3. چای رزماری و گل محمدی نیوشا : قبل از شام
 4. چای ماسالا دوی پک نیوشا : بعد از صبحانه
 5. چای معطر تمشک آبی نیوشا : بعد از ناهار
 6. دمنوش ریز میوه های قرمز نیوشا : بعد از شام
 7. دمنوش مثلثی معجون رویایی نیوشا : یک شب در میان قبل از خواب

خواص کلی دمنوش نیوشا

این دمنوش علاوه بر تاثیرات فوق العاده ای که برای کاهش وزن و سایز دارد بر سلامتی بدن شما نیز اثرگذار است که از جمله خواص و فواید دمنوش ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن ویتامین های A, B1,B12,D, C, K
 • درمان میگرن
 • کمک به درمان آرتروز و پوکی استخوان
 • آرامبخش
 • تقویت و بهبود عملکرد سیستم گوارشی
 • درمان کم خونی
 • پاکسازی و جوان سازی پوست و جلوگیری از افتادگی پوست ( به دلیل کلاژن سازی )
 • رفع یبوست
 • کاهش و تنظیم قند خون
 • پاکسازی کبد چرب و یا پیشگیری از کبد چرب
 • رفع یا پیشگیری از چربی خون
 • افزایش میل جنسی
 • کنترل فشار خون

معرفی خواص دمنوش های لاغری نیوشا

 1. دمنوش نیوشا بلوبری : بلوبری یا همان تمشک آبی میوه ای است که با افزایش متابولیسم بدن باعث چربی سوزی می شود
  و صاف کننده چربی های ناحیه شکم می باشد.
 2. دمنوش نیوشا لیمو : لیمو باعث تسریع لاغری و تثبیت وزن می شود که در ترکیب با چای سبز روند کاهش وزن را ۲ برابر افزایش می دهد. و از مهم ترین خواص آن:
  1. ضد التهاب و عفونت
  2. درمان کننده گلودرد و سرفه
  3. درمان کننده آفت
  4. تسکین دهنده سردرد
  5. تسکین سوزش معده و سوء هاضمه
  6. کاهش دهنده تری گلیسیرید و جلوگیری از لخته شدن خون
 3. دمنوش نیوشا آلوورا : این دمنوش مناسب افرادی است که نمی خواهند در هنگام کاهش وزن پوستشان دچار افتادگی و چروک شود همچنین به طور نسبی اشتها را نیز کنترل می کند.
  1. مشهور به گیاه هزار درمان
  2. دارای ویتامین های C, E , B12 , B6 , B2 , B1 , A
  3. کمک به رفع مشکل کمبود کلسیم در بدن
  4. پیشگیری کننده و درمان کننده پوکی استخوان
  5. مفید برای انواع دیابت
 4. دمنوش نیوشا نعناع فلفلی : بهترین دمنوش برای کاهش اشتها می باشد و بر خلاف اسمش به هیچ عنوان تند نیست
  1. کاهش وزن و کمک به حفظ تناسب اندام
  2. بهبود سرماخوردگی و عفونت های گلو
  3. ضدعفونی کننده تمیز کننده و خوشبوکننده دهان
  4. مسکن و آرام بخش
  5. ضد خارش و رقیق کننده خون
 5. دمنوش نیوشا کرن بری :
  1. کاهش احتمال حمله قلبی
  2. جلوگیری از گرفتگی رگ ها
  3. چربی سوز کل بدن

دمنوش نیوشا شامل چای های دیگری نیز هست مانند :

 1. دمنوش ریز میوه نیوشا : دمنوش های ریز میوه حاوی توت فرنگی ، تمشک ، زرشک ، کرن بری ، چای ترش هستند که دارای خواص زیر هستند:
  1. افزایش چربی سوزیدرمان کبد چرب
  2. کنترل کلسترول و فشار خون
  3. دارای خواص آنتی اکسیدانی
 2. دمنوش حس خوب زندگی نیوشا : این دمنوش مخلوط آویشن ، زیره ، زنیان است که منجر به بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و همچنین تسریع کننده کاهش وزن و ضد نفخ است
 3. دمنوش راز سلامتی نیوشا : این دمنوش مخلوط چای سبز ، آلوورا ، کاکوتی ، رازیانه می باشد که افزایش دهنده سطح انرژی، کاهش دهنده اشتها و ضد چاقی است و باعث تقویت معده و بهبود هضم غذا می شود.

انواع پک های لاغری دمنوش نیوشا

حراج
حراج
حراج
 1. سوپر پک های لاغری ( شامل سوپر پک های لاغری ۱۲۰ روزه، ۸۰ روزه، ۶۰ روزه، ۴۰ و ۲۰ روزه )
 2. پک لاغری ( پک کاهش وزن نیوشا ، پک لاغری نیوشا، پک لاغری بیماران دیابت، پک لاغری بیماران ام اس و پک لاغری دوران شیردهی )
 3. پکیج درمانی نیوشا ( پک درمان دیابت، پک درمان کم کاری تیروئید، پک درمان پرکاری تیروئید ، پک چاقی نیوشا ، پک افزایش میل جنسی ، پکیج آرامش و ضد استرس ، پکیج درمان قند خون ، پک پاکسازی پوست و درمان جوش ، پک درمان میگرن و سردرد و … . )

دمنوشی برای چاقی

آیا نیوشا محصولی برای چاقی دارد؟ بله، در میان محصولات نیوشا دمنوش هایی وجود دارد که باعث افزایش اشتها و افزایش قدرت جذب مواد غذایی در بدن می شوند. این دمنوش ها علاوه بر چاقی بدن برای کسانی مناسب است که تمایل به پر شدن صورت برای زیبایی هر چه بیشتر خود دارند. پک چاقی دمنوش نیوشا با ۶ دمنوش در یک بازه زمانی معین به افزایش وزن و سایز بدن کمک می کند.
از جمله خواصی که دمنوش چاقی نیوشا دارد:

 • اشتها آور، کمک به هضم غذا و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • افزایش قدرت جذب مواد غذایی در بدن
 • تقویت کننده سیستم عصبی بدن و آرام بخش
 • بهبود گردش خون، کنترل و تنظیم قند خون
 • ضد نفخ روده و برطرف کننده ناراحتی معده
 • پیشگیری از سرماخوردگی و ضعف بدنی
 • ضد التهاب و تسکین دردهای عضلانی
 • ادرار آور و پاک کننده کلیه و مثانه
 • درمان بی خوابی و کم خوابی
 • رفع اضطراب و استرس
 • پیشگیری از سرطان

پک چاقی دمنوش نیوشا چه دمنوش هایی را شامل می شود؟

 1. دمنوش آلوورا  : دمنوش آلوورا که سلامت و زیبایی پوست را همزمان با افزایش وزن حفظ می کند در افزایش میزان اشتها نیز تاثیر دارد.
 2. دمنوش توت فرنگی : عامل اصلی افزایش اشتها دمنوش توت فرنگی است که به صورت تدریجی اشتهای فرد را افزایش می دهد و به حد نرمال می رساند.
 3. دمنوش بهارنارنج : دمنوش بهارنارنج با تنظیم دستگاه گوارش و کمک به هضم درست غذا در بدن اثرات مفیدی بر روند چاقی دارد.
 4. هات چاکلت یا همان شکلات داغ : هات چاکلت قدرت جذب مواد غذایی را در بدن افزایش می دهد.
 5. کافی میکس : کافی میکس هم مانند هات چاکلت به جذب مواد غذایی در بدن کمک میکند.

به طور کلی دمنوش چاقی نیوشا نیز اگر با مشاوره قبل از خرید تهیه شود و دستورالعمل مصرف آن به درستی رعایت شود نه تنها هیچ عوارضی نداشته بلکه راهکاری مناسب و سالم برای کسانی است که به دنبال افزایش وزنی صحیح و پایدار هستند.

پاسخ به چند سوال متداول

 • محصولات نیوشا چه مجوزهایی دارند؟

محصولات نیوشا دارای علامت استاندارد به شماره ۹۰۵۰۰۱۲۹۴۱، مجوز از وزارت بهداشت و اداره نظارت بر مواد غذایی به شماره ۱۶۲۱۹۲۰، پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره ۱۰۲۸۸، پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای به شماره ۴۲۶۹۲۴۷۸۰ است.

 • آیا نیوشا محصولی به نام دمنوش لاغری دارد؟

خیر، در واقع بهتر است بگوییم نیوشا محصول معینی به نام دمنوش لاغری ندارد. دمنوش های نیوشا هر کدام خواص گیاهی مشخصی دارند بعضی از دمنوش ها خاصیت بالا بردن متابولیسم و چربی سوزی دارند، برخی آرام بخش و ضد استرس هستند و برخی اشتها را کاهش می دهند. در نهایت فروشندگان دمنوش نیوشا آموزش می بینند که چگونه متناسب با شرایط هر فرد ترکیب مناسبی از این دمنوش ها را به آنها پیشنهاد دهند تا بتوانند کاهش وزن داشته باشند.

 • تبلیغاتی که مبنی بر اثر دمنوش های نیوشا در لاغری و کاهش وزن است بر چه اساسی می باشد؟

تبلیغاتی که در رابطه با خواص این دمنوش ها در لاغری و تناسب اندام است عموما بر دو اصل استوار است:
اول خاصیت ذاتی گیاهان مورد استفاده در دمنوش نیوشا
دوم نتایج مصرف کنندگان دمنوش نیوشا و رضایت آنها

 • آیا افراد در اثر کاهش وزن با دمنوش های نیوشا دچار شل شدگی پوست می شوند؟

خیر، پک های لاغری نیوشا به خاطر داشتن دمنوش هایی مانند چای سبز و آلوورا و عسل، چای سبز و رزماری و گل محمدی، چای بلوبری و …علاوه بر اثر محافظتی از پوست مانع چروک شدن و افتادگی پوست می شوند.

 • آیا پس از پایان دوره‌ی مصرف دمنوش لاغری نیوشا بازگشت وزن خواهیم داشت ؟

روش کاهش وزنی که درباره ی آن صحبت می کنیم پشتوانه علمی و عملی بسیار بالایی دارد و به دلیل اینکه دمنوش های نیوشا طبق اصول بدن انسان با روش اصلاح مزاج و کاملا تدریجی باعث کاهش وزن می شوند و گیاهی هستند کاهش وزنی پایدار بدون عوارض و بدون بازگشت را ایجاد می کنند.

 • آیا همزمان با مصرف دمنوش لاغری نیوشا به رژیم یا ورزش خاصی نیاز است؟

کاهش وزن و لاغری با دمنوش نیوشا نیازی به گرفتن رژیم های سخت یا انجام ورزش سنگین ندارد ولی فعالیت ورزشی سبک مثل روزانه ۳۰ دقیقه پیاده روی تند، رقص، تردمیل و حلقه همچنین مصرف غذاهایی کم کالری و سبک و سرشار از فیبر روند لاغری را تسریع می بخشد.
پیاده روی بعد از مصرف دمنوش های کرن بری، بلوبری و میکس بری ( ریزمیوه های قرمز) که اثر چربی سوزی بالایی دارند توصیه می شود زیرا چربی سوزی بدن را تا ۵ برابر افزایش می دهد.

 • چرا دمنوش‌های نیوشا در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها یافت نمی‌شود؟

شرکت نیوشا محصولات خود را صرفا در سیستم توزیع بازاریابی شبکه ای نیوشانیک عرضه می کند و این مجموعه یا شبکه شامل هزاران بازاریاب آموزش دیده ای است که به مشتریان خود متعهد و پاسخگو هستند. محصولات دمنوش نیوشا سلامت محور هستند در نتیجه باید صرفا با انجام مشاوره توسط فرد آموزش دیده به فروش برسند نه در قفسه های فروشگاه. تا در صورت بروز اشکال یا هرگونه سوال خریدار بتواند مشکل خود را پیگیری کند. همچنین طبق قانون وزارت صنعت معدن و تجارت در رابطه با شرکت های بازاریابی شبکه ای، فروش محصولات این شرکت ها در فروشگاه های فیزیکی ممنوع می باشد.

 • آیا شرکت نیوشا تضمینی برای لاغری و کاهش وزن افراد دارد؟

طبق گفته ی محمد مکابر، کارشناس علوم و صنایع غذایی و نماینده مستقل فروش نیوشا تضمین دادن برای محصولی که جنبه تبلیغاتی دارد صرفا فریب تبلیغاتی است زیرا بخشی از اثر گذاری محصولات سلامتی مربوط به درمانگر است مقداری متعلق به ماده درمانی و بخش بسیار زیادی به فرد درمان شونده بستگی دارد. به طور نمونه حتی زمانیکه بهترین پزشکان با مجهزترین تجهیزات درمانی عمل جراحی انجام می دهند، مراقبت های بعد از عمل توسط درمان شونده است که روند درمان را تکمیل می کند. و در صورتیکه درمان شونده این مراقبت ها را تکمیل نکند کل روند درمان بی نتیجه می ماند.

در مقوله لاغری و کاهش وزن اهمیت این موضوع بسیار زیاد می شود چون لاغر شدن پروسه ای زمانبر است و به اراده ای محکم نیاز دارد. دمنوش های نیوشا حاوی مواد موثر در بالا بردن متابولیسم و افزایش چربی سوزی هستند اما رعایت نظم در مصرف دمنوش ها، داشتن ذهنیت مثبت نسبت به لاغر شدن، رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط مشاور مواردی است که کاملا به فرد مصرف کننده دمنوش بستگی دارد.

 • نتایجی که مصرف کنندگان دمنوش نیوشا بعد از اتمام دوره مصرف داشته اند چگونه بوده است؟

برای مشاهده نتایج و نظرات مصرف کنندگان دمنوش نیوشا می توانید سری به صفحات مجازی خصوصا اینستاگرام بزنید تا با تصاویر قبل و بعد از استفاده از محصول مواجه شوید.
در حال حاضر طبق گفته بازاریابان اکثر مشتری های جدید کسانی هستند که توسط مصرف کنندگان راضی از دمنوش های نیوشا معرفی شده اند و این خود دلیلی بر افزایش اقبال عمومی در رابطه با مصرف دمنوش نیوشا می باشد. امروزه اغلب کسانی که باور دارند پیشگیری بهتر، کم هزینه تر و راحت تر از درمان است تلاش می کنند به طبیعت روی آورند و در این راستا استفاده از دمنوش های گیاهی از گزینه های حتمی آنهاست

 • چگونه می توان دمنوش نیوشا را سفارش داد؟

اگر برای استفاده از دمنوش نیوشا تصمیم خود را گرفته اید سفارش دادن آن به راحتی نوشیدن یک فنجان دمنوش است. استفاده از دمنوش های گیاهی از بهترین روش های کاهش وزن است که علاوه بر لاغری و کاهش وزن مزیت های دیگری مثل پاکسازی کبد چرب، پاکسازی و شادابی پوست، آرامش بخشی و نشاط و… نیز به همراه دارد. پیشنهاد برای لاغری با دمنوش های گیاهی، محصولات گیاهی شرکت نیوشا است که با محصولاتی فوق العاده با کیفیت و متنوع در زمینه نوشیدنی های سلامت فعالیت می کند.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

کم <> زیاد

میانگین رتبه 4.6 / 5. تعداد امتیازات 51

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *